Mai mult decât școală
More than school
Plus que l’ecole
Mehr als Schule

Admitere liceu

Nr.Nume CandidatLiceul in care a fost repartizatSpecializarea
1DONOIU N. ALEXANDRA-IRINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
2BOLD R. ALEXANDRA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
3FLOREA M. ANCA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
4POPA C. STEFANIA-ANDACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
5PELIN M. ADINACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
6IOANA I. ANDREEA-VERONICACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
7BABOI S. ROXANA-GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
8BOTEA D. DARIA-GEORGIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
9CIUREZU C. MATEI-IOANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
10CARAMAN L. COSMINCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
11VILAU M. ANDREEA-ROBERTACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
12RADU A. ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
13MATEESCU G. GEORGIANA-IUSTINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
14PAUN O. ANA-IULIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
15BURCI B. ANDRA-FLORIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
16RIJNITA G. RALUCACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
17RADU G. ROXANA-OANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
18ZUICA C. OANA-CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
19MITRU T. ADINA-VALENTINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
20BARBULESCU D. INGRID-BIANCACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
21SHEHADA M. RASHA-IOANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
22SINGER G. MARIA-MADALINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
23BRACAU L. ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
24DRAGUSIN C. VLAD-STEFANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
25PETRICA C. BIANCA-GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
26MARINESCU O. ANA-MALINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
27NISTORESCU C. RADU-MARIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
28OPREA V. OANA-CORINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
29TOMSA A. CODRUTACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
30TITA G. IULIANA-ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte Sociale
31FLORESCU S. ROXANA-FLORINELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
32MARINESCU G. GEORGE-OCTAVIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
33COTEANU M. MALINA-ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
34VOICU A. ALEXANDRA-COSMINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
35LEU I. ANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
36RADU B. MIHAI-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
37ROMAN M. VLAD-MIHAICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
38BRINZAN C. EMANUEL-STEFANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
39PREDEANU A. ANGHEL-CHRISTIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
40MARCU A. ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
41GROZA I. OANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
42DUMITRU J. ALICE-DIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
43MIRSANU O. MIHNEA-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
44TUDOR A. ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
45ERDEI E. IVONA-EVELINCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
46COTOI A. MIHAELA BIANCACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
47RADU-MILITARU M. ANDREEA-ELEONORACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
48FLORESCU M. MIHNEACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte Sociale
49MATEI M. ROXANA-IULIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
50ILIESCU D. HORIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
51BUZERA I. CATALIN-LIVIUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
52BRATULESCU M. ANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
53IVANCU J. EMMA-ELENACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
54BUCA F. ANDREEA-ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
55ZHOURI M. MAHMUDCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
56PICIOREA G. MARIN-VLADUTCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
57PARASCHIVU D. IRENA-MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
58BRIAC M. FILIP-ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
59POPESCU C. DUMITRU-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
60SFETCU E. SUZANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
61CIOABLA A. ADRIA MARIA ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
62BELEA C. FLORENTINA-ISABELCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
63ANGHEL M. CRISTIAN-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
64CRING F. BOGDAN-CONSTANTINCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
65PADEANU M. STEFAN-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
66VALENT O. AUGOSTINO MARIOCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
67AMZA M. CATALIN-PETRISORCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
68PEGULESCU A. MARIA-ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAMatematica-Informatica
69MANEA A. ANA-ADRIANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
70SERBAN I. ANDREI-RAZVANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
71IGNAT E. GEANINA-MARIA-ELISACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
72DOBRITA G. ALEXIA-ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
73TEISANU S. LORENA-THEACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
74CIOROIANU L. LIVIU-NARCISCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
75DUMITRESCU P. CATALIN-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
76BRINZANIUC O. VLAD-IONUTCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
77ANGHEL M. MARIA-BEATRICELICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
78IONOVICI J. LAURENTIU-FLORINCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAMatematica-Informatica
79CHIREA V. ANDREEA-LUIZACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
80NEACSU C. FLORIN-ADRIANCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
81ION N. ALINA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
82BARBULESCU M. RAZVANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
83IANCU I. OVIDIU-ANGELOCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
84PATA I. MIHAI-ROBERTLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVAMatematica-Informatica
85IOVAN C. RAZVAN-CONSTANTINCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
86BABALICU F. ANCA-GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
87GROZA I. MIHAICOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
88PENCU M. ALEXANDRU-GABRIELLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
89MITITELU A. GIGI-ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
90TURNA V. MARIANLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
91GANCEA I. IOAN-OCTAVIANCOLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVAFilologie
92TUNSOIU D. CYNTHIA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
93PIRVU D. MIHAI-CRISTIANLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAMatematica-Informatica
94CIRSTEA P. LIVIU-MIHAITALICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAMatematica-Informatica
95CALUIANU I. IONICA-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte ale Naturii
96BABOLEA A. MARIUS-GABRIELCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAMatematica-Informatica
97NAN G. CRISTINA-MIHAELALICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
98DUMITRESCU S. ALEXANDRU-FLORINLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAMatematica-Informatica
99SARAOLU C. ALINA-MARIALICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
100TANA C. ANDREEA-GEORGIANALICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
101UDRISTE F. DAIANA-ADRIANALICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
102ALBU I. PETRUT-ALEXANDRULICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
103PINOSANU A. FLAVIUS-COSMINCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
104CICHIREA-BURADA D. MIHAI-ALEXANDRULICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
105SANDU V. FLORIN-ALEXANDRULICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
106CICEALA C. MIHNEA IOANCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
107VLADUT A. GABRIELLICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
108GIRLEA D. ALEXANDRUCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
109PETCU F. ANA-LUISALICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte ale Naturii