Mai mult decât școală
More than school
Plus que l’ecole
Mehr als Schule

Admitere liceu

Nr.Nume CandidatLiceul in care a fost repartizatSpecializarea
1BALUTOIU V. MARIA-ANCACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
2GHERASIM N. EMANUELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
3STANESCU D. RALUCACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
4CIRNEANU M. LORENA-ANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
5OBOGEANU S. IULIA-STEFANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
6ACHIM P. CATALINA-ELIZACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
7CINCA M. ADINA-MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
8PELIN M. VLADCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
9MOISA D. ROXANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
10CUTAROV L. IZABELA-MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
11SIMION V. ILEANA-ANCUTACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
12STERIE D. LIVIU-BOGDANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
13VELEANU M. TEODORA-OANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
14MIHAI M. ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
15FOTA D. ELENA-CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
16OPREA V. DRAGOSCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
17TOMSA A. LAURACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
18ROSU V. RAZVAN-THEODORCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
19FIRAN I. ANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
20FOTA C. ROBERT-IONUTCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
21MANEA V. ELENA-VICTORIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
22LICU R. GEORGE-BOGDANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
23IONASCU N. OANA-ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
24SPIRIDONESCU L. DIANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
25CRISTESCU A. OVIDIUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
26MACARAU S. HORATIUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
27PUPAZA V. ANDREI-STEFANITACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
28COMBEI C. ALEXANDRU-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
29SPINU D. ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
30CAPRICEANA V. ANDREI-VLADUTCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
31BURDUSEL C. DAIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
32AMZA D. TEONA-INGRIDCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
33SELEA G. STEFANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
34GOGA D. MARIA-CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
35IONESCU R. ANDREI-MIHUTCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
36BALAN G. PAUL-STEFANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
37PEIA A. MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
38VLADULESCU A. NICOLAE-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
39TABBAA A. MARYAMCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
40ARDELEAN C. EMILIA-ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
41INEL M. ANDREEA-MIRABELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
42TRANA V. ALEXANDRU-VICTORCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
43TOMA P. ROBERTA-ALEXANDRAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
44GREERE A. TUDOR-MARIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
45MITRACHE G. ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
46ILIESCU D. ANDREICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
47CHESNOIU C. RAZVAN-CONSTANTIN-CATALINCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
48ROMAN L. OLIVIU-ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
49STOCHITOIU A. CATALINA-OANALICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
50NEDELEA F. CRISTINA-ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
51COJOCARU M. ELIANA-GEORGIANACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
52ALIGICA L. DIANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
53VADUVA C. ANDREEA-ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
54PREOTESOIU I. LAURA-GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
55CALOTA F. CATALINACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
56PREDA C. VALENTIN-DANIELCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
57ARDELEANU G. ALEXANDRAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
58ANTONIEAL M. NICOLETA-ROBERTACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
59TRANDAFIR A. MARIA - CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE SINCAI"Filologie
60STANUCA M. TEODORA-MONICACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
61TRAISTARU M. MIHAI-TIBERIUCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAMatematica-Informatica
62PANAIT C. ANDREI-STEFANCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAMatematica-Informatica
63BACIZU A. ALINA-TEODORACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
64IONESCU S. STEFAN-ANTONIU-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
65PREOTESOIU I. MIHAELA-DIANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
66RACEA A. COSMIN-ALEXANDRUGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
67BOSCOR G. VICTORIA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
68BALU C. COSMIN-FLORIANGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAMatematica-Informatica
69VOCHITA A. CONSTANTIN-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAMatematica-Informatica
70BUTOI N. DAN-VALENTINLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
71IRIZA R. HORATIU-MIHAICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
72FAUR F. ADELA-MARINELAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
73CALIN S. STEFAN-IULIANCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
74PREOTEASA M. ANCA-MADALINAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
75ARMASELU M. BOGDAN-GABRIELLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
76MARACINE A. ARIANA-PETRINELALICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
77BACANOIU M. MARIA-MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVAFilologie
78ANDREI M. EUSEBIU-VALENTINCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAMatematica-Informatica
79EZARU B. MIHAI-MIRELGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
80STERE M. DANIEL-MIHAICOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAFilologie
81NAN G. ANDREEA-STEFANIAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
82BARBULESCU I. DANIELA-MIHAELAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
83RADULESCU V. ANDREI-GABRIELCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte ale Naturii
84COSTEA D. NELA-NICOLETAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
85STAICU V. DANUT-MARIANLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
86DUMITRESCU C. ROXANA-MIHAELAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
87PITULICE A. BOGDANGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
88CIRJALIU C. ANDREI-RADUCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte Sociale
89COMBEI V. ION-MIHAILICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
90BUZATU A. MIHAELA-REBECCAGRUPUL SCOLAR "CHARLES LAUGIER" CRAIOVAStiinte ale Naturii
91ZANFIR M. VASILE-CRISTIANLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
92IONESCU C. ANDREEA-MARIACOLEGIUL TEHNIC "COSTIN D. NENITESCU" CRAIOVAEstetica si igiena corpului omenesc
93OANCEA C. MIHAI-DANIELCOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVATurism si alimentatie
94PITULESCU C. FLORIN-DANIELGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAElectric
95LUTA I. ALIN-COSMINLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAMatematica-Informatica
96PATROI M. OANA-MIHAELAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ELECTROPUTERE" CRAIOVAElectronica automatizari
97FIRICEL C. IONELA-IZABELLACOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVATurism si alimentatie
98STOICA V. SORIN-IONUTGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAMecanica
99FASUI-NEDELEA V. ANDRA-VERONICALICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVAMatematica-Informatica
100UNGUREANU I. ALEXANDRA-ALINACOLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII "CONSTANTIN BRANCUSI" CRAIOVATurism si alimentatie
101MIC C. ANDREEA-GEORGIANACOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVATurism si alimentatie
102DUMITRU M. IONEL-CLAUDIUGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAElectric
103DUNA M. ALEXANDRU-MARIANGRUPUL SCOLAR "MATEI BASARAB" CRAIOVAEconomic