Mai mult decât școală
More than school
Plus que l’ecole
Mehr als Schule

Admitere liceu

Nr.Nume CandidatLiceul in care a fost repartizatSpecializarea
1STROESCU I. COSMIN-STEFANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
2CÎRSTEA Ș. ADELINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
3MATACHE P. IRINA-MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
4TITA V. ADRIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
5TORTOLEA C. DIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
6CAZACU I. LAURA-GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
7VÎLCEANU M. TEODORA-LAURACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
8FRÎNCULESCU G. BIANCA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
9MIULESCU M. CĂTĂLIN-MIHAICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
10GHITĂ L. THEODOR-DANIELCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte Sociale
11POPA C. LORENA-STEFANIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
12GABROVEANU D. ELENA-DIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
13BADITĂ P. RARES-OCTAVIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
14STĂNCULESCU C. IOAN-RADUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
15PETRUSCA D. BOGDAN-MIHAICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
16BADEA I. IULIA-CAMELIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
17POTROPOPU V. ANAMARIA-MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
18GAVRIL A. BOGDAN-MIRCEACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
19MITRUT S. ANCA-MONICACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
20GHITĂ G. DAVID-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
21RADU C. ANDRA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
22TOANĂ C. ROBERTCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
23CĂLINA I. ANCA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
24BUSUIOC F. IOANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
25COTARCEA D. MIHAI-VLADCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
26BĂDOI D. MIRCEA-AURELIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
27UTĂ E. EDEN-GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
28GHEONEA C. CRISTINA-MONICACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
29GEORGESCU R. ALBERTCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
30PETCU D. RUXANDRA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
31BERCEANU M. FLORIN-ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
32ZANFIR M. BOGDAN-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
33DOBRITOIU F. VLADCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
34PRITULESCU C. RADUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
35RUIU A. GABRIEL-EDUARDCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
36SUCĂ V. TIBERIUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
37STĂNCULESCU G. ANDREI-FLORINCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
38PUTERE C. MĂDĂLINA-GEORGIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
39MANOLACHE G. RARES-THEODORCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte Sociale
40MIHAI O. GEORGE-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
41COȘOVEANU M. ALEXANDRU-GABRIELCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
42COMBEI M. ANA-ȘTEFANIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
43RĂDOI A. DRAGOȘ-ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
44POPESCU A. MIRUNA-SIMONACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
45AFRĂSINEI-RIZA F. ANDREEA-GEORGIANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
46MATEESCU G. CRISTINA-GEORGIANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
47CĂPITĂNESCU T. ANTHONY-DANIELCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
48CHRISTESCU G. ALEXANDRU-GABRIELCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
49BOBOC V. BIANCA-CECILIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
50ASPROIU L. LAURA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte Sociale
51DUMITRESCU C. MIHNEA-IONUȚCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
52GHEORGHE C. ANA-MARIA-CARMENCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
53OANTĂ G. REBECA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
54CISMARU C. DENISA-ELENACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
55BETIU I. ALINACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
56RADU G. ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
57CIOROIU-POPA M. DAVID-ALEXANDRU-COSTINCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
58DRĂGHICI C. OANA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
59PETCU S. MĂDĂLINA-IOANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
60ION N. COSMIN-GABRIELCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
61WOJCICKI L. ANDREI-CRISTIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
62FLOREA V. ELENA-BIANCACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
63ILIESCU T. ANDREEA-ELENACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
64GROZA I. IOANA-STEFANIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
65POPÎRTAN V. VLAD-MIHAICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
66PÎRVULETU A. PATRICIA-RUXANDRACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
67ROSIU M. NATALIA-ANNE-LISSECOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
68IANCU G. IOANA-MARIA-CRISTIANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
69TRANDAFIR C. ANDRADA-ELENACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
70RADU E. CRISTIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
71BARASCH I. ALBERTCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
72DOBRITOIU F. TUDORCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
73DOBRITĂ G. DENISA-BEATRICECOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
74PÎRVU Ș. ANDREI-ERICCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
75DUDĂU A. BIANCA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
76NICOLA I. RALUCA-ILEANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
77STEFAN D. IOANA-ADRIANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
78POPESCU S. CLAUDIUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
79STOICA C. DOMNITACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
80MANAFU L. ALBERT-NICOLASCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
81MARCIU S. LIVIU-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
82RĂDULESCU V. STEFAN-ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte ale Naturii
83DRAGALINA M. ANCA-STEFANIACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
84GIOVLAN N. DANIEL-ROBERTCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
85MARIN M. RADU-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
86OPREA I. LUCIANA-MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
87PETRISOR F. CRISTIAN-ANDREICOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte ale Naturii
88BONCIOG F. ALEXANDRU-MIHAILICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
89IONASCU M. TIBERIUS-BELGUNLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
90TICĂ M. ANDREEA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
91ARIMIA A. ALYSS-MARIACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte Sociale
92CĂLUIANU I. MARIA-FLORENTINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte Sociale
93POPESCU F. RADULICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
94MITRACHE M. IULIA-MARIACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte Sociale
95DUMITRU L. ANDALICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
96PAPA A. ROBERT-GABRIELLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
97PÎRVULESCU D. ANTONIO-LAURENTIULICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAMatematica-Informatica
98CHIREA M. CRISTIAN-MIHAILLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVAMatematica-Informatica
99BALDOVIN M. IONUȚ-CLAUDIULICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
100GUTĂ I. CRISTINA-GEORGIANALICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
101ILIESCU T. CRISTINA-MARIACOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
102ZHOURI M. AHMEDLICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
103DIACONU L. ROBERTO-EUGENLICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
104POPA P. MARIA-ADRIANALICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
105TAMBOI M. MARIA-ALEXANDRACOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAFilologie
106ALEXANDRU L. LUCIANA-CĂTĂLINALICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
107SĂLAN P. IONUT-ALEXANDRUCOLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CRAIOVAElectronica automatizari
108CÎRJALIU C. ROMULUS-STEFANCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
109SANDU V. CĂTĂLINA-GABRIELACOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
110VASILE N. MARIAN-CĂTĂLINLICEUL "TRAIAN VUIA" CRAIOVAElectronica automatizari
111BELEA-IURES D. MARIA-ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVATurism si alimentatie
112GHERGHINĂ D. ALEX-BOGDANCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
113PREDUT F. ALEXANDRUCOLEGIUL "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMecanica
114NICOLAE ANALICEUL DE ARTA "MARIN SORESCU" CRAIOVAArta plastica